Strony

Świąteczne podsumowanie

niedziela, 27 grudnia 2015 7 komentarzy
Święta, święta i po świętach. Jak co roku na miesiąc przed świętami jest szał na zakupy. Jednak dlaczego te święta trwają tak krótko ? Bo dla mnie trzy dni na to, żeby nacieszyć się magią tych świąt i byciem z najbliższą rodziną to za krótki czas. Nie tak dawno przygotowywaliśmy potrawy na wigilijny stół a tu już koniec tego dobrego i wraca szara nudna rzeczywistość.


Jakie były dla mnie tegoroczne święta ? Wigilię zaczęłam najpierw od porannego sprzątania, zrobienia ostatnich zakupów i pozałatwiania pewnych spraw. Następnie razem z moim D. przygotowaliśmy stół na kolację i poszliśmy smażyć rybki. Wieczór wigilijny spędziliśmy wśród najbliższych nam osób czyli naszych rodziców ; ) Było dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd, rozpakowywanie prezentów i obowiązkowo PASTERKA !Pierwszy dzień świąt minął również w gronie rodzinnym tym razem byliśmy na obiedzie u rodziny mojego narzeczonego, lubię takie znajdy rodzinne, każdy wtedy widzi te osoby z którymi dawno już nie rozmawiał, można powspominać stare czasy i dowiedzieć się różnych śmiesznych historii z życia mojej drugiej połówki.
 Drugi dzień świąt i tym samym ostatni spędziliśmy podobnie jak poprzedni z tym, że skoro byliśmy u rodziny mojego ukochanego teraz przyszła pora na moją rodzinę. Wpadliśmy na świetny pomysł aby pojechać do Gniezna na rynek, pochodzić i spalić kalorię ; ) oj przyda się przyda.Porobiliśmy zdjęcia na tronie i przy pięknym oświetleni całego miasta. Szkoda, że u mnie w mieście nie ma aż tylu pięknych i kolorowych ozdób jak tam. Fakt moje miasto tez wygląda bardzo ładnie no ale..

Minione święta zaliczam do bardzo udanych, pomimo, że były to nasze pierwsze święta spędzone cały czas z moim ukochanym i to w naszym pierwszym mieszkaniu.

A wy jak spędziliście te święta ? ; ) 


Komentarze

 1. Bardzo ładne zdjęcia ;)
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia :) Też żałuje, że Święta tak szybko się skończyły :( Więcej przygotowań jak odpoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. rozleniwiłam się w te święta hah :D no i oczywiście najadłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę,że święta udane:),u mnie również:)
  świetne zdjęcia:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Super choinka :) Mi swieta minely bardzo milo i rodzinnie :) Obserwuje:*

  OdpowiedzUsuń
 6. Długo jesteś że swoim chłopakiem?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteście tutaj ze mną. Każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy ; *
Jeśli pozostawisz po sobie ślad, ja odwdzięczę się tym samym. Przyjmuję krytykę ona
też jest potrzebna, ale nie tracę czasu na przejmowanie się nią.
NIKT NIE JEST IDEALNY, PAMIĘTAJ O TYM !

Follow Us