Strony

Reaktywacja blogowa ; )

środa, 3 sierpnia 2016 5 komentarzy


I nadszedł ten sam moment co jakiś czas temu.. siadam przed ekranem laptopa i nie wiem co pisać ale przecież coś musze dla was w końcu stworzyć. Wielu z was zauważyło moje ciche zniknięcie, uwierzcie mi że ostatnie miesiące ne były dla mnie łatwe, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. 

Długo zastanawiałam się czy podzielić się z wami wiadomością o której dowiedziałam się 3 miesiące temu. 
Ale po dłuższych przemyśleniach postanowiłam, że muszę wam o tym powiedzieć ! Mam 23 lata a w lutym razem z moim narzeczonym zostaniemy rodzicami ; ) na świat przyjdzie nasza mała kruszynka. Cieszę się z każdego dnia który jest przed nami, nawet nie wiecie jak bardzo. Dlatego nie blogowałam i nie mogłam być z wami na bieżąco. Co prawda na początku nie mogłam w to uwierzyć, zupełnie nowe życie, nowa sytuacja, płacz, radość, znowu płacz i tak wyglądały moje ostatnie tygodnie. Teraz ? Jest wspaniale, zaczynamy 3 miesiąc naszej brzuszkowej przygody i mam nadzieję, że będziecie ze mną wspólnie przeżywać ten piękny dla mnie czas ; )  Czekajcie na kolejne wpisy a obiecuję, że od dziś będą pojawiać się regularnie ; ) nie zawiodę was. Miłego dnia kochani ; **


Komentarze

 1. Gratulacje :* rośnijcie :) Czasami są takie dni kiedy chcemy coś napisać ale po prostu brakuje nam weny. Czekam na dalsze wpisy.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja od 5 lat nie straciłam zapału na blogowanie ;)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje kochani! Oczywiście, że będę z Tobą. Brakowało mi Twoich wpisów. Dobrze, że wróciłaś ;*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteście tutaj ze mną. Każdy komentarz motywuje mnie do dalszej pracy ; *
Jeśli pozostawisz po sobie ślad, ja odwdzięczę się tym samym. Przyjmuję krytykę ona
też jest potrzebna, ale nie tracę czasu na przejmowanie się nią.
NIKT NIE JEST IDEALNY, PAMIĘTAJ O TYM !

Follow Us